| XNicooxp a întrebat:

Hei fetelor. Spuneti-mi si mie o cura de ingrasare eficienta. Am 1.60 si 50kg. As mai vrea sa pun 3 in plus sau 5. Eu sunt lata in solduri si am gambe mici as vrea sa fie putintel mai mari. O cura de ingrasare rapida? Funda pentru in raspuns bun!

Răspuns Câştigător
| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Le poți pune repede pe tine aceste kg, pentru că nu sunt multe! Dar ai nevoie de o alimentație bogată în carbohidrați șiiiiiiiiii, atenție odihnă, pentru a depozita aceste kg! se pun ușor, le poți pune și într-o săptămănă!

7 răspunsuri:
| KatrinaHartman a răspuns:

Poti incerca si sa mananci mai mult pe la 12 noaptea

| Ewk_Älle_2000 a răspuns:

Sunt baiat.
Am 1.60 si 40kg.
Mai slabeste, numai pune pe tine.
Zic si eu.

| XNicooxp explică (pentru Ewk_Älle_2000):

Pai as vrea sa mai pun ma consider slaba.

| XNicooxp explică (pentru Ewk_Älle_2000):

Tu? Cate kg ai si inaltimea?

| ExoNightsMC a răspuns:

DC ai vrea sa te ingrasi? chiar nu ii inteleg pe astia care vor sa se ingrase

| 0765575758 a răspuns:

Nu fi stresat sau inervat si mnca ceia ce vrei

| Ewk_Älle_2000 a răspuns (pentru XNicooxp):

Am 13 ani. 40kg si 1.60