| MaryaElenaa a întrebat:

Hei, stie cineva cum pot sa fac sa imi creasca unghiile foarte repede? Multtumesc :*

Răspuns Câştigător
| Loredana123 a răspuns:

La Avon, Oriflame si in farmaci sunt tratamente pentru cresterea rapida a unghilor. Cred ca se gasesc si in super marcheturi. La Avon si Oriflem are un tratament atata ca si o oja si se aplica ca una, se lasa sa se usuce si cam atat. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| BlackRockGirl a răspuns:

Folosește ulei de ricin (e 4 lei la farmacie) sau cumpără-ți o ojă/lac/tratament pentru unghii cu vitamine.

| MaryaElenaa explică (pentru d33a15):

NU merge sad