| Alexandra00009 a întrebat:

Hei Tpu.Am nevoie de ajutor. Mâine o să mă tund pentru că am părul într-un limbaj mai popular, foarte tocat şi. vreau ceva care să-mi facă prăul să crească mai repede.Ce-mi puteți recomanda să folosec ca să crească mai repede?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cresterea parului este bun uleiul de ricin. Mai poti vedea si alte tratamente aici: http://www.andreearaicu.ro/......rate-acasa

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In limbajul popular se zice „tocit„ nu tocat.
1. te tunzi scurt sa scapi de parul deteriorat
2. faci masti cu uleiuri sau cu ingrediente naturale
3. eviti placa si feonul

| Alexandra00009 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu te contrazic dar de unde vin eu se spune "tocat". Mulțumesc frumos pentru ajutor.

| Alexandra00009 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc frumos pentru ajutor.