| OnStepToDie a întrebat:

Hei TPU, din cauza stresului ma scarpin, de obicei pe picioare, si imi ies bubite straight face, aveti idee cum sa scap repede de ele, pentru ca e vara si sunt inestetice. Mi-e cam rusine si as vrea sa ma duc la piscina sad si arata cam urat...
Funda happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu te zgarii, taieti unghiile si vezi ce bine va fi

| express11 a răspuns:

Nu mai purta chiloti stramti.fa un dus o data pe zi.foloseste o pudra de talc daca esti mai grasut.bafta!

| OnStepToDie explică (pentru express11):

Sunt fata laughing

| express11 a răspuns (pentru OnStepToDie):

Nu conteaza.

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Cauta un loc unde sa ai clipe de liniste, iar pentru roseata e bun; nidoflorul

| Imstrong a răspuns:

Cere la farmacie o crema speciala, sau tot de la farmacie poti cumpara crema de galbene si aplici pe ele.Succes!winking