| euana05 a întrebat:

Imi puteti spune cat de mult creste parul intr-o saptamana? Cum sa fac sa imi creasca parul MUUUUUULT mai REPEDE?

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Parul creste cam 1 cm pe luna si pentru a creste putin mai repede poti folosi ulei de ricin

10 răspunsuri:
| DebbyRyanFanForever a răspuns:

Nu prea creste mult intr-o saptamana... Uleiul de ricin e cel mai recomandat si nici nu e scump, daca te speli asa des la cap. Funda?

| euana05 explică (pentru Dana211):

Deci daca normal parul creste 1 cm pe luna, atunci cu uleiul de ricin cat creste?

| Dana211 a răspuns (pentru euana05):

Cu foarte putin. Undeva in jurul catorva milimetii mai mult nu

| ddellia a răspuns:

Eu folosesc ulei de ricin + vitamina E +vitamina A + ulei de masline. la mine functioneaza

| AllCapone a răspuns:

Cativa mm, radeti-l si dupa creste mai mare sau nu stiu poate cu un sampon!

| diadia1990 a răspuns:

Intr-o saptamana parul creste foarte putin cam catva mm, si eu cred ca nu poti face parul sa creasca mai repede ai rabdare si daca nu il bagi in seama ai sa vezi ce repede va creste big grin

| crissa20 a răspuns:

Buna, parul creste cam 0, 25 mm pe saptamana! Daca vrei sa-l faci sa creasca undeva la 0, 30 mm pe saptamana, te sfatuiesc sa folosesti aceasta lotiune
http://www.icosmetice.ro/......ament.html
e o lotiune pe baza de ulei de ricin si petrol+ vitamina E si A! la mine a functionat!:D m-am decolorat si am vrut sa fac parul sa creasca mai repede... unii ziceau ca-mi va creste in doi ani la lungimea la care vreau eu, dar utilizand aceasta lotiune o data pe saptamana intr-un an jumate a crescut cat am vrut( nu l-am avut prea lung, dar totusi pot sa-l prind in coada) Bafta;)

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Poti cumpara de la farmacie un sampon anume dar nu te asigur ca iti va creste in o saptamana foarte mult...

| Sara2 a răspuns:

Intr-o luna creste 1 cm. fa un calcul simplu matematic
2, 5 mm pe saptamana

| Sunshine12 a răspuns:

IMPOSIBIL! intr-o saptamana nu ai cum. In medie cresc 2-3 cm pe luna. uleiul de ricin ajuta foarte mult, impreuna cu cel de masline. Bafta!