| Unicooorn2001 a întrebat:

In cat timp scap de celulita daca ma dau cu Aloe Vera?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Orice atata timp cat depui efort si transpiri... Chiar si jogging o data pe zi 30 de minute- o ora ar ajuta mult. In rest, daca dispui de banii si timpul necesar poti sa-ti faci un abonament la o sala de fitness si sa incepi sa faci exercitii serios. Dar pana atunci, alergat si cateva abdomene, genuflexiuni si ce mai poti face prin casa, daca te tii de ele o sa te ajute mult mai mult decat orice crema.

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Niciodata... Celulita e grasime, inca nu exista crema care sa topeasca grasimea. Aloe Vera nu o sa faca abolut nimic cu celulita aia. Ca sa scapi de celulita trebuie sport si exercitii fizice, daca ar exista creme care sa te scape de celulita crezi ca nu si-ar lua toata lumea si nimeni nu ar mai avea celulita?

| Unicooorn2001 explică (pentru CuriousStuff):

Ai dreptate, exista exercitii speciale? Sau pot face de orice fel?

| AmeliaEisenhower a răspuns:

Niciodata. Dar poti sa faci sport si sa nu mananci chestii grase...asa o sa mai elimini din incarcatura celulelor adipoase.

Bula
| Bula a răspuns:

Cand ti se termina banii si te slabesti de foame.
Alergatul dupa mancare face disparuta celulita!