| ElecktroFloweR a întrebat:

Poate o sa sune ridicol dar. Eu in loc sa cer sfaturi de slabire am sa cer de ingrasare. laughing Mi se pare ca sunt foarte slaba pentru inaltimea mea, nu stiti cum as putea face sa ma ingras cat de cat? Cam ce trebuie sa mananc in special sau vreo dieta thinking Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AnonimusGirl a răspuns:

Doamne ce raspunsuristraight face sa nu incerci sa mananci nesanatos doar pentru a te ingrasa! si eu sunt f slaba si m-am mai interesat da astfel de diete dar am ajuns la concluzia ca nu are rost. Imi place sa ma gandesc ca eu nu stau cu grija la mancare ca altii. Asa ca daca chiar vrei sa te ingrasi intreaba un nutritionist sau un doctor happy

13 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Chiar nu stii sa-ti iei shaorme, chpsuri, chesti nesanatoase big grin? Dupa ce le cumperi le mananci si cred cred ca te vei ingrasa big grin

| ElecktroFloweR explică (pentru Ichnat):

Degeaba, sunt genul de persoana care oricat ar manca nu se ingrasa. laughing Abia am pus 3 kg in 5 luni. laughing Si crede`ma ca mananc non-stop!

| Ichnat a răspuns (pentru ElecktroFloweR):

Mananci non-stop noaptea? big grin Dupa ce te vei ingrasa prea mult abia sa poti sa dai jos kg. puse in plus tongue

| ElecktroFloweR explică (pentru Ichnat):

Nu mananc noaptea laughing Sau mai tarziu de 10. laughing

| Ichnat a răspuns (pentru ElecktroFloweR):

Si cum vrei tu sa te ingrasi daca mananci ca la cura de slabire? tongue Ia mananca si tu "non-stop" noaptea happy sa vezi cum o sa devii balenauta laughing

| Azazea a răspuns:

Mananca multa ciocolata, eu mananc una pe zi dar nu prea ma ingras, tu poti manca mai multe poate mergethinking si tarziu inainte sa dormi.Sigur iti place si tie ciocolata deci ar fi ceva ce ai face cu placere, si pui si kg, poate ...nu stiu sigur ^^

| crissa20 a răspuns:

Buna, incearca sa mananci mai mult de 5 mese pe zi dintre care 2 dupa ora opt seara! de asemenea vizitele la mg sunt si ele utilebig grin mananca orice si in orice cantitate, beau sucuri acidulate, dormi mult, in ritmul acesta sigur te vei ingrasa:* succesbig grin

| FartsMaker a răspuns:

Poate e trasatura din familie asa e si la mine oricat as manca nu ma ingras multi spun c a seaman cu tata

| ElecktroFloweR explică (pentru FartsMaker):

Da cam asa ceva e si la mine. sad

Răspuns utilizator avertizat
| laura81 a răspuns:

Uite aici un articol care poate sa te ajute: http://ideipentrufemei.blogspot.ro/2012/09/vreau-sa-ma-ingras.html

| PissyAndre a răspuns:

Mananca in fiecare zi un castron cu orez, iar dupa 2 ore manaanca cartofi la greu! nu o sa probleme cu glicemia ( ca si cand ai avea diabet) si o sa te ingrasi mult. intr-o saptamana o sa te ingrasi vreo 2 kg jumate happy bafta!