| loveyoumoreandmore a întrebat:

HEI TPU :*. [Sunt fata]. Puteti sa-mi spuneti si mie cum sa ma imbrac de ziua mea [ iarna, februarie].Imi fac ziua intr-un loc gen 'bar'., nu acasa la mine.As vrea sa ma imbrac intr-o rochita sau o fusta si o bluza.Voi ce ziceti? :] [ imi puteti da link-uri la poze].P.S. : Ce gesturi si ce sa dansez ca sa il cuceresc pe baiatul de care imi place? puppy dog eyes. Dau FUNDA. Multumesc anticipat. :*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| AlexaMaxii a răspuns:

Cea mai frumoasa bluza si niste blugi tari o sa Il cuceresti pe baiat dar si rochia e buna! funda?

| pUpiLiCi a răspuns:

Nu trebuie sa te imbraci sofisticat pentru al cuceri trebuie sa fi tu si distractie placuta

| loveyoumoreandmore explică (pentru Julyett):

Multumesc. :* Chiar m-ai ajutat. Ma uit daca primesc raspunsuri. daca nu mai primes iti dau funda :**

| Julyett a răspuns (pentru loveyoumoreandmore):

Nu ai pentru ce. happy