| Anonim0078965 a întrebat:

Hei tpu...Sunt fata si merg la o nunta sambata..chestia ii ca nu prea stiu cum sa imi fac parul..Am parul lung si des si nu vreau sa mi.l las pe spate, ori in coc ori impletit cumva.Dar eu sunt o fire mai rebela si nu prea am gasit nimic ce sa imi placa... Daca imi puteti da niste poze...

Răspuns Câştigător
| dianabaumli a răspuns:

Ce zici de un half-updo, adica o coafura cu parul prins pe jumatate. Aici gasesti cateva idei simple.:)

http://www.tagmag.ro/idei-simple-de-coafuri-pentru-scoala-sau-facultate/

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

La nunta nu mai esti rebela! Rebela esti cand te duci la discoteca!

| Tinna666 a răspuns:

Http://www.badita.com/......-2015.html
"Coc rapid".e chiar interesant :)

| Anonim0078965 explică (pentru K0sti):

Rebel esti cand vrei tu, nu cand iti spun altii.winking

| K0sti a răspuns (pentru Anonim0078965):

Aia cand esti singura pe lume, nu intr-o comunitate!

| Alin_Ionescu_1992 a răspuns:

Buna, aici gasesti un articol despre nunta cu absolut tot ce include ea, inclusiv despre coafura.
http://rochii-de-ocazii.com/cum-sa-ma-imbrac-la-nunta