| didoyeneas a întrebat:

vreau sa imi fac un tatuaj in jurul antebratului..sa imi inconjoare tot antebratul(5 cm sa aiba inaltime)..si nu stiu exact ce sa imi fac..as vrea ceva sa simbolizeze puterea, sa fii puternic..are cineva vre'o idee? o poza eventual?
zona este cea unde sunt tatuajele din poza(informativ)
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/......ps?/images

9 răspunsuri:
| Daniel_Avadanei_1996 a răspuns:

Eu mi-as face un cap de leu sau un vultur sau eventual un tribal.

| Liliana3 a răspuns:

Pai ai putea sa iti faci 2 pumni (sa arata ca si cum tocmai sau cionit unul de altu )

| KateMiddleton a răspuns:

Nu te supara, dar daca poza e chiar a ta, tu si tatuajele sunteti incompatibili.

| didoyeneas explică (pentru KateMiddleton):

Ti'ai terminat temele de stai pe internet? Nu te'am intrebat ce crezi despre mine si tatuaje, si nu sunt eu in poza.Du'te la Disney Channel, lasa TPU!

| KateMiddleton a răspuns (pentru didoyeneas):

Ar spune ala care n-are nici un raspuns cistigator si tu esti in poza, n-ai posta matahala aia daca n-ai fi tu singur, nu te supara, dar vei arata ca un taran cu tatuaj.

| KateMiddleton a răspuns (pentru didoyeneas):

Si,da,mi-am facut temele, nu te ingrijora!

| didoyeneas explică (pentru KateMiddleton):

Nu ma supar.dar du-te si mai fa' cateva teme suplimentare, ca vorbesti jalnic!

| KateMiddleton a răspuns (pentru didoyeneas):

Multumesc pentru grija

| didoyeneas explică:

Acesta,sunt cateva tatuaje foarte reusite, foarte frumoase.
http://www.faraaer.ro/......-antebrat/