| IonelaDY a întrebat:

Hei
TPU, vreau sa-mi fac o poza sexy pe care sa i-o trimit iubitului meu
imi puteti da niste sfaturi? Imbracaminte pozitii etc, vreau sa fie ceva
super

8 răspunsuri:
| StefanChriss a răspuns:

Cred ca ai ratat intrebarea de acum cateva zile in care o fata se plangea ca este santajata de fostul ei iubit, ce detinea poze cu ea in ipostaze de genul asta. Eu as zice sa te mai gandesti inainte sa faci asta laughing

| lucifer12345678 a răspuns:

Eu zic sa te mei gandesti cu pozele
sau daca trimiti sa fie fata fata

| Cigarettă a răspuns:

Cum a spus şi @StefanChriss, credcă nu ai văzut o întrebare acum câteva zile care a fost "publicată" de o fată care spunea că iubitul ei o şantajează pentru că are poze "sexy" cu ea...
Poţi să-ţi faci poze "sexy" fiind tu naturală, adică îmbracată nu GOALĂ straight face. Puţin machiaj, ceva simplu şi drăguţ la păr, nişte haine "normale" [nu sutien, chiloţi şi atât], o poziţie normală şi credcă totul iese perfectwinking.
Este decizia ta, ce înţelegi prin "poze sexy", dar asta este părerea meabatting eyelashes.

| SaschaM a răspuns:

Sunt de acord cu ceilalti... Nu ii da poze cu tine dezbracata daca crezi ca ar fi in stare sa te santajeze vreodata cu ele. Mai bine imbraca-te in ciorapi opaci si o bustiera sau o bluza mai decoltata, pantofi cu tocuri si fa-ti poze in pozitii dragute, nu neaparat sexy. Exemplu, eu cu unul din motanii mei http://38.media.tumblr.com/......1_1280.jpg

| Mariii1 a răspuns:

Draga mea, nu vreau sa te simti prost, dar majoritatea fetelor ca tine, cand spuneti "poze sexy" asociati acest cuvant cu vulgaritate. Poti fii " sexy" prin atitudinea pe care o adopti, dar nu prin haine asa lumea o sa te asocieze cu...

| Etelca a răspuns:

Nu te transforma in "curva" cuiva..de unde stii ca relatia va tine si nu va incerca sa te santajeze cu ele sau sa le puna pe net, sa le trimita prietenilor?

| IonelaDY explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, pana la urma mi-am facut o poza cu o rochita rosie imbracata, nu as putea sa ii arat o poza cu mine goala inca nu suntem atat de apropiati, desi el ca si multi baieti si-ar dorii asta. Aveti dreptate oricum is mai rusinoasa si nu as avea curajul sa ii trimit poze cu mine goala, dar la santaj nu m-am gandit

| IonelaDY explică (pentru SaschaM):

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, pana la urma mi-am facut o poza cu o rochita rosie imbracata, nu as putea sa ii arat o poza cu mine goala inca nu suntem atat de apropiati, desi el ca si multi baieti si-ar dorii asta. Aveti dreptate oricum is mai rusinoasa si nu as avea curajul sa ii trimit poze cu mine goala, dar la santaj e drept ca nu m-am gandit