| Ella1326 a întrebat:

Heii.a incercat cineva fondurile de ten de la rimmel london,maybelline, astor perfect stay? ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Yusuke6 a răspuns:

Sunt foarte bune, iti recomand!

| TeeaCup a răspuns:

De la Maybelline am folosit :
* Affinitone - e ok, acopera bine pe moment, dar nu tine. mi-a placut ca avea 'sclipici' prin el.
*Superstay - nu mi-a placut deloc, imi incarca fata prea mult si avea un miros ciudat.
*Dream matte mousse- mi-a placut mult si inca imi place, acopera bine, e 'light', nici nu simt ca e pe fata, daar pe mine ma tine prea putin o cutie laughing

De la Rimmel am folosit Recover, care era superb, dar din pacate nu se mai fabrica. sad

De la Astor, nu am folosit.
Dar, iti recomand cel mai bun fond de ten, care le are pe toate, tine mult, acopera, Revlon Colostay ( e in jur de 70 lei, dar merita).

| dragodana a răspuns:

Salut! Am folosit Match Perfection de la Rimmel. Tare bun.A facut ce a promis.

| Ella1326 explică (pentru Yusuke6):

Au grad mare de acoperire, nu?