| anonim_4396 a întrebat:

Help me! cum sa`mi creasca unghiile in 2 saptamani? da nu in 2 saptamana cel mai scurt timp! am nevoie de unghii mari in cel mai scurt timp! va rog ajutati`ma! multumesc mult!:*

7 răspunsuri:
| loveyousomuch92 a răspuns:

Pfffffffff! e greu de spus! cred ca cel mai bine ar fi sa-ti pui unghii false! nu sunt chiar eficiente dar o sa arate bine mai ales ca esti in criza de timp! si nu uita mananca fructe si legume cu multe proteine asta le face sanatoase frumoase si vor creste mari!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Tu ce zici, unghiile cresc la foc automat sau când vrei tu?
Masează-le cu ulei de ricin pentru fortifiere ori unghii false.
Îl alegi: unghii sănătoase ori false.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ungele cu ulei de masline si nu le vopsi cu lac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu stiu cum sa rezolv problema aceasta si eu am aceasta problema

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa-mi cresc unghii in doua saptamini am nevoi de ele

| asko a răspuns:

Pffffff
a nu stiu cata intrebare cu : vreau par/unghii/sa slabesc acum!
solutii: criogenie/acme accelerator particle/budism/rabdare/get a life ppl