| Copildeciocolata a întrebat:

Hey :3! Cum pot sa scap de cearcane? Eu dorm destul de mult aproximativ 9-10 ore pe zi si cateodata la scoala in metrou etc laughing) Sunt foarte somnoroasa, dar am cearcane si nu stiu cum sa scap de ele. App: Cum pot sa-mi curat tenul prin metode naturala Dau funda :3

Răspuns Câştigător
| rosalinda985 a răspuns:

Poti lua doua discuri demachiante si 2 felii de castraveti aplicandu-le pe ochi, sau daca nu vezi efecte, fa ceai verde, dupa ce se raceste pune-l in frigider, si fa-ti comprese. Fundaaa? :* Poti sa iti cureti tenul cu bicarbaonat de sodiu facand o pasta omogena cu apa.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cearcanele apar si de la mult dormit.Pentru ca dormi pe unde apuci.

| cosminn8 a răspuns:

Felii de cartof crud. Face parte dintre cele mai cunoscute şi eficiente tratamente naturale împotriva cearcănelor şi pungilor de la nivelul ochilor. Aplică-le seara înainte de culcare şi lasă-le câteva minute pentru a acţiona. Dimineaţa vei avea o surpriză plăcută. Repetă tratamentul de cel puţin 3 ori pe săptămână.

| cosminn8 a răspuns:

Felii de cartof crud. Face parte dintre cele mai cunoscute şi eficiente tratamente naturale împotriva cearcănelor şi pungilor de la nivelul ochilor. Aplică-le seara înainte de culcare şi lasă-le câteva minute pentru a acţiona. Dimineaţa vei avea o surpriză plăcută. Repetă tratamentul de cel puţin 3 ori pe săptămână. FUNDA? blushing

| Copildeciocolata explică (pentru rosalinda985):

Mersi mult kiss

| Copildeciocolata explică (pentru darrio2007):

Serios? Multe persoane mi-au spus ca este bine sa dorm mult

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Dormi cu o ora mai mult 11-12 ore

| darrio2007 a răspuns (pentru Copildeciocolata):

Cand esti bebelus, da.Dar banuiesc ca tu nu esti.