| ionycaAmy a întrebat:

Hey am avut suvite roz si verzi acum s'au cam dus si au ramas blonde (sunt satena si m-am decolorat) as vrea si alte idei de culori (m-am facut si cu hartie creponata roz) ma gandeam la mov si turcoaz dar as vrea poze cu voi ce care aveti suvite sa imi mai fac idei de cum si unde sa le mai pozitionez :* Funda

6 răspunsuri:
| BengaMihai a răspuns:

Nu ca m-ar INTERESA dar de CURIOZITATE, cum faci suvitele cu hartie creponata?

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Sugerez verde.

| ionycaAmy explică (pentru BengaMihai):

Pai pui hartia creponata (culoarea dorita) in apa foarte fierbinte si astepti sa se ia vopseaua... apoi aplici apa aia pe par. tine pana la a 2-a spalare daca ai deja parul decolorat. daca nu....la primawinking

| ionycaAmy explică (pentru HotuDePrajiturele1398):

laughing) am mai avut...ce parere aveti daca imi decolorez varfurile.le fac blonde..si mai la capat mov? big grin

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns (pentru ionycaAmy):

Bine si asa.

| BengaMihai a răspuns (pentru ionycaAmy):

Multumesc