| Crinaaaaa a întrebat:

Hey
Am inceput sa ma duc la Kango Jumps pentru ca mi se pare ca sunt cam plinuta... As vrea sa stiu cam in cat timp as putea slabi 25 de kg? Apropo m-am dus la varianta pentru copii!
Ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

"Cam plinuta" si "slabit 25 kg" nu prea se pupa. Nu baga in seama modelele criminale din presa/TV, mai bine ia si vezi daca te simti tu bine cu tine - sa nu ai probleme de respiratie, cu incheieturile, la mers. Mai bine zi ce virsta/inaltime/greutate ai. 25 kg se pot da jos destul de repede, dar nu e deloc sanatos. In mod normal si fara excese, ar dura macar 1 an si ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

25 kg cam in 12-18 luni intru mod sanatos.