| anonim_4396 a întrebat:

Hey, buna fetelor! Cine a comandat cosmetica de pe site-ul aceasta www.strawberrynet.com? E real sa faci cumparaturi?

3 răspunsuri:
| FlowerPower56 a răspuns:

Eu sincer ti-l recomand cu multa caldura, mai mereu imi cumpar cosmetice de aici, livrarea vine destul de repede, evident produsele sunt de o foarte buna calitate! Te pup! Succes la cumparaturi!

| Charlly a răspuns:

Da e super site-ul mereu imi cumpar balsam de buze de acolo si rimel day dreaming.E minunat. Funda?

| Covaș_Diana_1995 a răspuns (pentru FlowerPower56):

Multumesc mult, chiar de mult ma gandeam sa comand cosmetica, dar ma oprea ceva!