| a întrebat:

Hey! Ce metoda rapida de uscare a unghiilor imi recomandati?
Spray-ul de la Avon e bun de ceva? Dar, picaturile de la Oriflame?

Răspuns Câştigător
| IrinaS0820 a răspuns:

Eu iti recomand spray-ul de la Avon pentru ca nu contine atat de mult lichid pe cat contin picaturile si spray-ul chiar este o metoda rapida si functionabila, pentru ca l-am incercat. happy

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Coolerul de la laptop, cum se incalzesc laptopurile noi asa de tare, ti se usca oja instantaneu. big grin

| Marr117 a răspuns:

De ce nu încerci un lac de unghii cu uscare rapidă? În 1 minut unghiile sunt uscate şi nu mai e nevoie să aplici spray sau picături speciale.

| BiuL a răspuns (pentru Marr117):

De la ce marca, lac cu uscare rapida?

| Marr117 a răspuns (pentru BiuL):

La Avon happy. La mine a funcţionat.

| BiuL a răspuns (pentru Marr117):

O sa ma interesez si eu. Spray pentru uscare rapida de la Avon am avut si eu si a fost cat de cat bun, dar o sa incerc si lac, merci big grin

| Marr117 a răspuns (pentru BiuL):

Cu placerehappy

| dya273 a răspuns:

Hey! Iti recomand cu incredere spray-ul pentru uscare rapida de la FM! Chiar isi face treaba.Eu sunt o persoana mai agitata de gel si grabita. Mereu ma trezesc ca trebuie sa imi fac unghiile cu 10min inainte sa plec undeva. Spray-ul acesta isi face treaba de fiecare data.Si-n plus ca distribuitor am un discount de 40% la cumpararea lui.Il poti lua si tu cu 40%mai ieftin daca faci o cererea de inscriere ca consumator care nu implica nicio obligatie. Daca vrei detalii ma gasesti la id ul:lupikcrazy@yahoo.com.Sau imi poti lasa un mesaj aici.te pup

| petrorushka a răspuns:

Am auzit ca spray-ul e bun, dar se consuma f. repede prind pulverizare, dar cum exista si picaturi acestea se pot aplica numai pe unghie nu si pe degete. deci te sfatuiesc sa folosesti picaturile.happy