| Maryyyaa a întrebat:

Hey. Ce pot face pentru pete pigmentare de pe față? Mi-au apărut câteva pete mici de la soare, este buna crema anti pete pigmentare cu vit c de la balea, ați încercat? sau recomandati-mi alta crema bună. Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Zeama de lămâie, bicarbonat de sodiu amestecat cu putina apa pentru a forma o pasta, albus ou. Amestecate sau pe rand dau rezultate foarte bune.

| Violleta2022 a răspuns:

Crema pentru pete pigemntare se da INAINTE, ca protectie, sa nu-ti iasa petele, fiindca odata ce ti-au iesit nu mai ai ce sa le faci.