| YHE a întrebat:

Hey! cum pot sa ajung de la un saten deschis la un blond ( fara vopsea si decolorant) cin eimi raspunde primul e castigatorul

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Fara decolorant sau vopsea nu stiu daca vei reusi sa iti decolorezi parul pe cale naturala dar incearca metoda asta: amesteca 150 gr de miere cu 5 linguri de ulei de masline si 3 linguri de apa calda si lasa-le sa actioneze o ora pe parul uscat apoi spala-te pe cap cu sampon

3 răspunsuri:
| BeautyOfWeb a răspuns:

Cu sampon nuantator, dar se duce dupa cateva spalari

Răspuns utilizator avertizat
| YHE explică (pentru EllaBlackEyes):

Multumesc foarte mult! chiar mi.ai fost de mkare ajutor