| deedee_3754 a întrebat:

Hey.happy daca iti tai' genele iti vor creste
m-ai mari?

14 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Nu, ele cresc. Dar nu stiu sigur daca mai mari.
Fosta mea colega le-a taiat si mi-a spus ca a folosit ulei de ricin si i`au crescut cica putin de tot mai mari si mult mai repede.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu.Am incercat si eu pe la 10 ani sa fac asta si am luat o bataie sora cu moartea de la mama! Au crescut la loc, dupa ceva vreme, dar nu mai mari! Dar pana au crescut aratam ca dracu!

| Merca_Alexandra_1996 a răspuns (pentru Elianna):

Și cât a durat sa iti crească?

| princess a răspuns:

Eu nu stiurolling on the floor)dar cand eram mai mica aveam vreo 15-16 ani mi le-am taiat impreuna cu o prietena de-a mearolling on the floor)dar putin doar varfurilelaughingadevaru e ca nu imi mai aduc aminte cum le aveam inainte de a le taia dar nu ma pasiona sa am genele mari, acum le am mari mai ales cand imi dau cu rimel si imi plac asa, nu stiu daca a fost ca le-am taiat atuncilaughinglaughing

| madalicious a răspuns:

Genele cresc la loc, insa nu mai mari. straight face

| Nimic special a răspuns:

Nuu!

| Lollidella a răspuns:

Eu am patit`o la coafor straight face
cand imi tundea bretonul si mi-a tuns si din coltul genelor de la ochiul stang si nici pana acum nu mi-au crescut crying(
si se vede ca naiba mai ales cand te dai cu rimel crying dar bine ca nu mi le-a taiat de tot whew!
deci mai bine le lasi asa cum sunt ele big grin

| luna a răspuns:

Genele nu mai cresc.

| laura_8904 a răspuns:

Sal
si eu citit intr-o revista despre asta dar nu sa le tai de tot doar varfurile si era recomandat primavara:d

| ioana_6413 a răspuns:

Şi mie mi le-a tăiat puţin din vârfuri la coafor când a vrut să-mi tundă bretonul laughing au crescut înapoi, dar foarte greu. Mai bine nu le tăia laughing

| alessutz11 a răspuns:

Am incercat eu cand aveam cinci ani, le tundeam de doua ori pe an si mi-au crescut putin, dar nu-ti face speranta ca iti vor creste mai lungi. Pentru asta exista uleiul de ricin: http://sanatate.ele.ro/......a5899.html

| Crisu a răspuns:

Nu! Nu tsi le taia oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer cresc, dar nu exagerat. Se taie putin la varfuri, dar trebuie ajutate sa creasca cu ulei de ricin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am taiat varfurile genelor acum o luna si iar rezultatul...am genele mai voluminoase, arcuite si mai lungihappy