| AlexandraColar a întrebat:

Hey fetelor! Saptamana viitoare imi tin ziua si am pus acum 5 minute o intrebare despre cum sa imi fac unghiile lungi in o saptamana! Deci, unghiile mele sunt foarte fragile(moi) asa ca va rog dpuneti-mi cum sa le intaresc repede(in o saptamana)! Va rog! E urgent! Fundita! happy

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai linistită cum sa mi bat joc de tine? de ce ai crede asta.

9 răspunsuri:
| ElenaCiorogariu a răspuns:

Ai putea sa vorbesti cu cineva care pune unghii si sa iti faca prelungire cu gel, parerea mea. Sper ca te-am ajutat. happy

| AlexandraColar explică (pentru ElenaCiorogariu):

Nu cred in unghii false! Poate imbolnavii unghii! Vreau la unghii naturale!

| AlexandraColar explică:

Mai multe raspunsuri si dau funda

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce treabă are ziua ta cu unghiile? niciuna, asa ca sanatate multă si nu te mai stresa, ce vârstă ai.

| AlexandraColar explică (pentru CristiDinBucuresti):

Daca iti zic, iti bati joc de mine, deci am o identitate secreta! :)) #Carla's dreams :))))))) cum ar fi sa fiu singura fata la ziua mea care are unghiile roase pana in carne? Nu pot sa dorm noaptea! Sunt persoana aia stresata care vrea sa ii iasa tot bine, sunt persoana aia care asteapta un an pentru un eveniment! De 1 luna m-am ''cam'' abtinut si ''incerc'' sa ma abtin ca sa fiu si eu o fata cat mai draguta! Stiu ca frumusetea vine din ''interior'' dar mda..raspunsul tau nu m-a prea ajutat dar imi place ca ai trecutpe aici! Mi.e frica! De la varsta asta INCEP sa ma maturizez deoarece incep sa ies in oras singura cu prietenii pe la ore tarzii 1 2 GLUMESC! Si sunt singura fata din clasa care are unghii scurte! M-am enervat saptamana asta ca mi-am rupt o unghiie, am taiat-o si e scurta, nici nu se vede linia alba! :( Imi pare rau daca am spus ceva gresit, dar vreau sfaturi utile si imi doresc sa am unghii cat mai naturale! Gandeste-te un pic... Daca iti tai TU unghiile scurte, sa nici nu ti se vada linia alba....incearca sa te dai cu lac, iti spun din experienta, arata ORIBIL! E naspa! pana sa nu-mi mai rod unghiile, asaa aratau: :((
https://www.google.ro/......ps?/search
Imaginea 4!
si acum ele arata asa :? ce progres e asta? in o luna? https://10prettyfingers.files.wordpress.com/2013/03/dsc02949.jpg

Deja mi-e scarba! Scuze pentru vorba! Te rog sa citesti comentariul, fara sa te superi, mda! Deci cam asta e treaba, I'm sorry! I have short nail...

| AlexandraColar explică (pentru CristiDinBucuresti):

Toata lumea ar zice ca sunt preaa mica pentru site-uri de socializare laughing)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AlexandraColar):

Fiecare cu părerea lui, ce treabă ai tu cu ce zice lumea.

| AlexandraColar explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mdaaa...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, sanatate multă