| AlexandraColar a întrebat:

Hey fetelor! Saptamana viitoare imi tin ziua si nu mai pot de nerabdare! Ideea e ca vreau un sfat! Cum sa imi creasca unghiile repede in o saptamana! Va rog e foarte urgent Funda!

Răspuns Câştigător
| Zizia9 a răspuns:

Poți sa îți pui unghii false

4 răspunsuri:
| NoPikachuZone a răspuns:

O sa incerc sa te ajut. Dar intr-o saptamana, nu pot face miracole. Poate cativa mm. In fine. La Jumbo e un tratament super bun pentru unghii. E cu oxigen si nu mai stiu eu ce. In fine. Eu aia am incercat. Sau te poti duce la farmacie si sa ceri ceva de crestere a unghiilor. Si LMA sper ca te-am ajutat! Funda? (O vreau doar daca te-am ajutat )

| AlexandraColar explică (pentru Zizia9):

Imbolnaveste unghiia! happy

| AlexandraColar explică (pentru NoPikachuZone):

AAAAA.in orasul meu nu exista Jumbo! Si la farmacie nu gasesc! As vrea remedii de acasa.Sunt buni si cativa milimetri!

| Adry05 a răspuns (pentru AlexandraColar):

O singura data nu iti strica. Ce sa mai zici de alea care au rutina din asa ceva? Ia-ti linistita ca n-au cum sa-ti creasca intr-o saptamana.