| BountyLoverXD a întrebat:

Hey fetelor, spuneti-mi voi cum va faceti parul sa stea DREPT, fara a va distruge parul?

3 răspunsuri:
| mariutza1997 a răspuns:

Date cu placa iar daca ti se arde parul aplici inainte o spuma de par pentru protectie sau asa ceva

| Tynnna a răspuns:

Placa foarte buna, care indreapta repede fara sa fie nevoie sa insist pana se arde parul (am tot recomandat Babbyliss Pro, Remington mi se pare foarte proasta), balsam bun ca sa fie parul usor de indreptat si de pieptanat, ulei pentru protectia parului Glossy de la Kallos sau ulei antionduleuri Frizzaway de la Bes. Nu ma dau cu amandoua ca sa nu imi fac parul prea gras.

| Tynnna a răspuns (pentru Tynnna):

Plus ulei de ricin din cand in cand pentru crestere si regenerare.