| Madalidia a întrebat:

Hey, girls! a folosit careva dintre voi produsul asta? http://www.mysummerlegs.net/
Daca da, se merita banii?

Răspuns Câştigător
| Dyanne13 a răspuns:

Si eu am dat comanda big grin
Mi-e cam frica sa nu fie o prostie, dar na...
Merita incercat big grin

5 răspunsuri:
| Erika_Tudose_1985 a răspuns:

Nu folositi produsul este cea mai mare porcarie posibilahappysi cand vreti sa-l returnati ve-ti fi refuzati foarte frumos pe motiv ca ati desigilat produsul asa ca fuckk cu summerlegs

| Madalidia explică (pentru Erika_Tudose_1985):

Vorbiti din proprie experienta?

| Madalidia explică (pentru Dyanne13):

Te rog mult, dupa ce il folosesti, imi poti spune si mie cum este? daca e bun de ceva? thx

| Bianca_Todo_1992 a răspuns:

Imi poti spune si mie daca l-ai folosit cum merge?

| Ana_Joita_1990 a răspuns:

Nu comandati, este teapa. Nu este adevarat ce scrie in descriere si plus de asta nu iti mai raspunde nimeni la telefon sau mail daca vrei sa returnezi. Asa mi s-a intamplat mie happy