| Pierce_Khaterine_1997 a întrebat:

Hey! Mamei mele nu ii plc ca nu imi prind parul la scoala si mai ales la sport imi puteti spune cum l-as putea prinde intr-un mod mai special.OBS:Am parul cu 1 cm peste umeri.Dau FUNDA.Ms multwinking

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
La scoala nu e nici o problema ca nu iti prinzi parul dar la sport ar trebui sa il prinzi deoarece iti va fi mai usor, nu trebuie sa te complici prea tare deoarece banuiesc ca nu stai 20 de minute pentu o coafura asa ca eu zic ca poti incerac un coc sau o cada de cal sau o impletitura spic.

2 răspunsuri:
| KellyNitraBB a răspuns:

Intra pe site-ul asta are multe modele

file:///D:/poze%20familie/poze%20noi/multe/poze2/fashion/par/Coafuri%20pas%20cu%20pas%20I%20Coafuri%20simple%20_%20Beauty%20Revealed.htm

file:///D:/poze%20familie/poze%20noi/multe/poze2/fashion/par/Cum%20sa%20iti%20faci%20coafuri%20impletite%20I%20Impletituri%20rusesti%20I%20Impletituri%20spic%20I%20Impletituri%20simple%20_%20Beauty%20Revealed.htm

| Pierce_Khaterine_1997 explică (pentru KellyNitraBB):

Siturile nu seaceseaza