| pitty003 a întrebat:

batting eyelashes Hey, pai... mama nu ma lasa sa ma vopsesesc am 15 ani dar fetele ~colegele~ sunt vopsite si vreau si eu blond dar nu tot parul doar varfurile love struck ca antonia m-am gandit ca trebuie saten deschis dar ce vopsea care se gaseste des in magazine si care se duce la spalare sa iau :* :*
FUNDITJ

Răspuns Câştigător
| Elly94sweet a răspuns:

Daca nu te lasa sa te vopsesti stie ea de ce.(eu m-am vopsit la 13 -14 ani si de atunci ma vopsesc continuuuuu.sunt dependenta laughing.sti cum e parul meu? ars fara volum fara stralucire.cu toate sampoanele si mastile.mai bine folosesti un spray pentru par.au toate culorile.e pana in 7lei./vopsea la pliculet.se ia dupa 3 spalari.bafta!:*

2 răspunsuri:
| pitty003 explică (pentru Elly94sweet):

Cum se cheama sprayul?

| Elly94sweet a răspuns (pentru pitty003):

Nu stiu.sunt in piete de obicei, dar nu la fructe legume.la cele de oja, cosmetice etc. daca erai din Buc era bine.