| Doctorbbtt1 a întrebat:

Hey salut, cum facem sa scăpăm de burtă?

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

E mai usor sa renunti la heroina decat sa slabesti durabil.

| Werrich a răspuns:

Micșorarea stomacului.

| Crackman a răspuns:

Faci scandura, mountain climbers si srmi abdomene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci abdomene.

| Catalin77945 a răspuns:

Nu prea ai cum sa scapi doar de burta, gen tu cand slabesti slabesti pe toata suprafata corpului, ideea e urmatoarea practic poti face mult cardio sau varianta a 2 e sa faci multi muschi, gen muschii ard calorii si daca ai multi o sa poti face un deficit caloric lejer din care sa iti iasa transformarea dorita.

| Doctorbbtt1 explică:

Ce ar si daca m-as infometa?

| Doctorbbtt1 explică:

Alo nu sunt gras, doar grăsime pe burta, 177 × 79/82...

| DavidNiculae a răspuns:

Mananci putin si des, dar nu lucruri fast-food sau multa prajeala, mergi la sala si faci cardio(mers pe banda, bicicleta) si o dieta alimentara sanatoasa si regulata