| Ilovesomeone a întrebat:

Ce ziceti ce acest outfit pentru prima zi de scoala?
Tricou http://www.zara.com/......81010.html
Fusta http://www.zara.com/ro/en/trf/skirts/checked-skirt-c2692 13p1427535.html
http://www.zara.com/......59573.html
Si o geanta de culoarea smaraldului? Multumesc!

8 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Eu n-aş purta aşa ceva.

| AlleSss a răspuns:

Bună.
E foarte ok să te simţi bine în ce te îmbraci. Dacă tu te simţi bine, poţi purta această ţinută. Dacă nu, poţi alege o pereche de blugi şi o cămaşă.
Baftă.

| lalaballet a răspuns:

Eu nu as purta asa ceva

| Kristinnaaa a răspuns:

Bună,

Felicitări pentru alegerea ținutei, se încadrează perfect într-un look sporty chic total în tendințe în toamna 2013. Este nevoie de ceva cunoștințe în materie de modă, curaj și atitudine pentru a alege o astfel de ținută și se pare că tu le ai pe toate. :) Mă bucur să văd că există și astfel de persoane în școlile din România.

Mai poți găsi idei de ținute asemănătoare aici: http://sanduirina.com/back-to-school-2013-care-este-stilul-tau/

M-aș bucura dacă mi-ai trimite o fotografie cu ținuta completă din prima ta zi de școală, îmi place foarte mult ce ai conturat tu aici. Găsești adresa de mail pe site, în secțiunea About.

Baftă! :)

| Ilovesomeone explică (pentru Kristinnaaa):

Multumesc mult pentru raspuns! Dupa raspunsurile primite mai sus nu mai aveam curajul sa mai port aceasta tinuta...O sa trimit o poza! Multumesc inca o data pentru sustinere! happy

| Kristinnaaa a răspuns (pentru Ilovesomeone):

Cu mult drag! Mă bucur mult că nu te vei lăsa descurajată de răspunsurile unor copii. Nu lor trebuie să le câștigi aprecierea, ci celor asemenea ție. Și cu siguranță o vei face. happy

| Shar0nSpitz a răspuns:

Sincer,parerea mea este ca aceste haine nu sunt potrivite pentru o fata normala,adica nu as purta asa ceva nici sa ma platesti, sunt urate, dar la urma urmei nu conteaza parerea noastra ceea ce conteaza e ce simti tu si daca tie iti plac, atunci, POARTA-LE!:*:*Puup!

| Alexandra_Stefania_1994 a răspuns:

Sincer, eu nu as purtat asa ceva, dar daca iti place, poti sa le porti! Dar in prima zi de scoala era mai adecvat sa porti o camasa si o pereche de blugi ( negri /albastri )! :*