| Panteraa a întrebat:

Iarna mi se face nasul rosu cand ies afara. De ce si cum pot remedia asta? Nu imi place sa se rada de mine mereu cand merg la patinoar sau stau pe afara.

Răspuns Câştigător
| EllaEli a răspuns:

Pai sincer..si mie mi se intampla asta..nu nu se poate remedia deoarece se inroseste de la frig ..atata timp cat e frig sau ger asta se intampla..In plus nu mai te lua dupa gura lumii is rautaciosii si cel mai bine e sa nu ii bagi in seama happy Funda big grin?

6 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Pana la urma, cine te place, te place asa cum esti. Asta este firea ta, mai sensibila si nu prea ai ce sa faci. Nu are nimic, nu-mi mai face atatea griji.
Sper ca am putut sa te ajut.

| OnStepToDie a răspuns:

Heei, şi mie mi se întâmplă asta de obicei când ies afară, pentru ca nasul este foarte sensibil, mie una mi se spune Rudolph când mă văd cu nasul aşa laughing Spune.le pur şi simplu' ca nu îţi place ca cineva sa râdă de tine...winking

| Panteraa explică (pentru OnStepToDie):

Si mie imi zic Rudolph si nu ma deranjeaza ca rad si eu cu ei, dar cate odata mi se pare ca exagereza si nu imi place.

| OnStepToDie a răspuns (pentru Panteraa):

Hmm, totuşi mai bine nu îi băga in seama când iţi spun asta

| PapusaDeMetal a răspuns:

Stai linistita! Este de la frigul de afara. Este logic deoarece ar fi culmea sa se inroseasca in casa...Bine doar daca e foarte, foarte frig. Nu e ceva rau de care sa te sperii. La aproape toti li se intampla asta! Este de la frigul, gerul de afara :* Te rog happy Funda. Sper ca te-am ajutat.:*

| Panteraa explică (pentru PapusaDeMetal):

Sucuze, dar am fost dat funda deja. Scuze.