| xArianna a întrebat:

Mai de mult am primit de la cineva o placa de par Remington s1005. Intre timp mi s-a stricat, si in ciuda faptului ca ea normal nu se mai fabrica am luat acelasi model din magazin(probabil ramasa din stocuri mai vechi). Ideea e ca vechea cutie arata asa https://www.google.ro/......ps?/search
Iar cea noua arata asa: https://www.google.ro/......ps?/search
Este un pic diferita adica nu are acea suvita de par cu "4xProtection" in stanga, si nu scrie nimic de "anti-static ceramic, tourmaline, plates coated with teflon."
Conteaza lucrul acesta sau e la fel de buna?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Conteaza ambalajul sau produsul? Daca sunt acelasi model, functioneaza la fel, iti dai seama

| xArianna explică (pentru greyhound):

Ma gandeam ca poate aceasta nu este la fel de eficienta. Pe cea veche scria ca are 4 niveluri de protectie: - invelis ceramic si Teflon pentru mai mult luciu si alunecare usoara a firului de par+standard ceramic coated. Pe asta scrie doar standard ceramic coated. De aceea ma gandesc ca poate nu beneficiaza si de celelalte caracteristici.

| greyhound a răspuns (pentru xArianna):

Poate era doar marketing