| hifluffy a întrebat:

Hey, TPU. Stiti vreun 'brand' bun de mascara [ rimel ]? Funda. big grin

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Maybelline si Rimmel London.M-am gandit sa iti recomand "branduri" accesibile.big grin

5 răspunsuri:
| DeeDee01 a răspuns:

Rimel London, e bun thumbs up...

| laurlaura a răspuns:

Ce zici de Mascara Clinique High Impact?
Uite-l aici daca nu-l stii http://bit.ly/VKc71T

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac pentru ca le fac mai dese :
Super Shock de la Avon, 15 lei asa.
Maybelline cel galben, aici depinde si de unde il iei, la Alfabeta eu l-am gasit la 20 lei asa iar in magazin de cosmetice 30-35.

| hifluffy explică (pentru Kasia):

Pana acum, am folosit Rimmel London. Ma gandeam sa schimb ceva si sa imi iau L'Oreal Paris. Oare este OK?

| AnonimusGirl a răspuns:

Cu siguranta Maybelline e cel mai accesibil si cel mai bun. Si pana maine este si o oferta in Douglas sau in Cora, costa 20 de lei.