| anonim_4396 a întrebat:

sunt foarte pasionata de fashion. dar din pacate am doar 15 ani si nu am cum sa fac o cariera din asta. chiar vreau devin stilist niste sugestii ce asi putea face. exclus sa imi fac un blog ca deja am asa ceva. sau sa imi ajut prietenele. happy cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| AnnyXoxo a răspuns:

Pai. daca e vorba de haine. poti face chestii de genul:

Poti sa iti iei o pereche de blugi si sa tii modifici cam asa: ii razi cu lama pe unde vrei tu.batting eyelashes apoi pui sclipici sau poti sa tai o bucatica de material si sa o cosi peste partea rasa cu lama.batting eyelashes

Poti sa iti faci tricouri personalizate. big grin.

Sa iti cosi al un maieu normal margele cum e la mona sau o fundita.winking.

-sper ca te-am ajutat.

Succes. :*

13 răspunsuri:
| Struţul a răspuns:

Ciudato

| iokris a răspuns:

Poti sa te pui bine pe langa un prieten(a) in domeniul ala si mai inveti ceva, mai o\il ajuti poate la cate ceva si asa poate incepe cariera ta.
SUPCES!

| Hăgiul a răspuns:

Alta semianalfabeta! asi putea si eu sa iti sugerez mai intai cartea de romana si dupa alte cacaturi din astea, ca si asa e Romania plina de ele. ca stilist ai putea taia parul pubian, ca "fashionista" ai putea sa imbraci alte cocote.

Răspuns utilizator avertizat
| DiamondStph a răspuns:

Pe viitor ai putea merge la un profil de design, sau sa faci niste cursuri, care iti sunt recunoscute, poate fi un inceput, depinde doar de competentele si calitatile tale. Succes! :*

| DiamondStph a răspuns:

Apropo, as vrea sa iti citesc si eu blogul big grin, merci!

| andreeandreei a răspuns:

#hagiu daca nu ai alta treaba de facut decat sa ma critici pe mine, mai bine du-te si plimba ursul. pentru curiozitatea tea sunt de 7 ani in grecia deci romana mea e cam slaba asa ca dai cu praf de mers.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine iti formezi mana de acum daca vrei sa faci cariera, cursuri de desen, inveti sa faci manechinele calumea si dupa sa creezi tinute, si iti faci un catalog / portofoliu.

| Hăgiul a răspuns:

Maria, de ce n-ai scris dracu in greaca, daca stii ca e romana la pamant sau eventual pentru a-ti salva imaginea pe care o crezi c-o ai de ce nu ai incercat sa vezi daca ai vreo greseala? lasa porcariile.

| andreeandreei a răspuns:

*hagiul 1 nu cred ca am imagine asa ca taci din gura daca nu stii ce vorbesti, 2 daca scriam in greaca nu ma ajuta nimeni 3 esti patetic!

| Hăgiul a răspuns:

Mariaproasta, inainte sa ma faci patetic uite-te ce inseamna! Tu m-ai facut emotionant, fraiero. Inca o data ti-ai demonstrat constructia, daca taceai filozof te faceai! Oh, femeile astea nu pot sa le fac proaste fiindca as face un pleonasm!

| andreeandreei a răspuns:

Tu chiar nu ai altceva de facut decat sa critici oameni?

| Struţul a răspuns (pentru andreeandreei):

Ciudato!