| anonim_4396 a întrebat:

Heyhappy vreau si eu site-uri cu coafuri!:X mai frumoase si usor de facut acasa si pe acre le pot face singurahappy funda.:X

5 răspunsuri:
| Andy_3042 a răspuns:

Nu stiu daca poti sa le faci singura dar ce i-ti dau are un program care il descarci i-ti pui poza si incerci diferite coafuri pe calculator.
http://www.happyhair.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Andy_3042):

Helloo!laughing) eu vreau coafuri ce m-i le pot face eu real nu siteuri cu jocuri cu coafuri irealelaughing...winking

| clody83 a răspuns:

Http://www.mujer.ro/coafura/blog - gasesti aici foarte multe idei! :)