| Rosunegru a întrebat:

Heyy! As vrea sa ma imbrac cool.Nu stiu ce inseamna acest,, cool", dar vreau sa fiu si eu mai matura pentru varsta mea am 15 ani si parca nu stiu cum sa asortez hainele pantofii parul etc vreAu sa plec la vara mea la Brasov si acolo vreau sa ma imbrac fain rau de tot dar cumm? da-ti-mi situri va rog DAU FUNDA URGENT

7 răspunsuri:
| AndreeaMadalina01 a răspuns:

Ia-ti o pereche de pantaloni de blugi rupti, un tricou sauobluza mulata, o pereche de tenisi inalti(sau daca esti inalta, simpli) iar parul desfacut(daca il ai mai scurt) daca il ai lung, impletit pe o parte. crede-ma ca o sa arati super! FUNDA?

| Weedier a răspuns:

Mergi cu verisoara ta la mall, sigur te va ajuta sa-ti gasesti look-ul potrivit.

| T0T a răspuns:

Este de-a dreptul amuzant cum la vârste mici vreți să păreți mai mature iar la vârste înaintate vreți să păreți mai tinere, mai copilăroase. Bucură-te de vârsta ta până nu va fi prea târziu. După vei regreta atitudinea pe care o ai acum față de copilărie și dacă nu conștientizezi asta să știi că maturitatea nu ți se potrivește.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
GreyN are perfecta dreptate.
Totusi daca nu stii ce este cool atunci uita-te la ce poarta alte persoane considerate "cool" de catre o multime de lume si poarta si tu la fel.(Ex: Delia sau alte fete pe care le cunosti si sunt considerate in pas cu moda)
Succes!

| ksuper31 a răspuns (pentru AndreeaMadalina01):

Eu as opta pentru bluza larga.

| CosminaCosmii51 a răspuns:

Polyvore. :''3

| Ruxandra15 a răspuns:

Vezi ca poate te imbraci cu fusta de o palma ca in Brasov nu prea sunt parasute si daca sunt isi cam iau bataie la 2 zile. Brasovul e un oras civilizat deci te imbraci normal. Daca vrei niste haine cat de cat normale cand ajungi in Brasov mergi la mall la Coresi sau Unirea. Sigur gasesti haine normale acolo. Nu recomand star decat daca vrei bijuterii sau haine de ocazie.