| ILoveMyBed a întrebat:

Imi puteti da poze cum sa ma imbrac maine la scoala, avand in vedere ca ne lasa sa purtam tot ce vrem si de orice culoare, dau funda.

6 răspunsuri:
| Mihaiadamache a răspuns:

Nu iti cunosc personalitatea, deci nu e indicat sa dau un sfat.Inbracate cu ce te simti tu lejer.

| AxyLexy a răspuns:

Poi nu stiu care este stilul tau dar eu mas imbraca intr-o bluza/tricou/hanorac cu un desen misto pe el niste blugi negri pana si o pereche de bocanci big grin

| Nikol99 a răspuns (pentru Mihaiadamache):

Scuze ca intervin dar tu te duci la scoala pentru a invata sau pentru a face pe' acolo "parada modei". Inteleg ca va lasa sa va duceti cum vreti voi[asa este si in cazul meu] insa incearca sa fii cat mai decenta adica: o pereche de jeans cu camasa [eventual pe dedesubt o maleta daca ti-e frig] o pereche de tenisi sau ce stiu eu cizme, ghete, geaca pe deasupra si caciula sau ce porti tu [basca, sapca etc.]. Asta e ceva simplu si comod pentru scoalawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou largut,alb,cu imprimeu mare, o bluza descheiata neagra(sau culoare care sa mearga cu imprimeul), blugi stramti si cizme.sau un pulover care iti place, ori o camasa alba, descheiata cu un tricou colorat ori un obiect vestimentar preferat.
funda?big grin