| CrimeLullaby a întrebat:

Imi puteti spune o marca de oja buna la un pret comvenabil?

10 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

De obicei oje bune sunt la avon, crede-ma. aproximativ 10 lei.dar sunt mari si rezistente si uscare rapida.

| Rockart a răspuns:

Farmec, 7 lei.

| DeeZ a răspuns:

Buna ^^. Eu folosesc cele de Flormar, sunt foarte bune... si nu costa mult big grin doar 7 lei.si cred ca se merita pretul... Byee;*

| diamar a răspuns:

Seventeen

| UnrefillableFeelings a răspuns:

Diamar---Seventeen? Serios? E mai mult de 14 lei sticluta de oja, nu mi se pare...convenabil.Sunt bune,dar...
Eu am cateva de la farmec,sunt rezistente,au culori calde,(insa nu vei gasi nimic neon) si au un pret rezonabil, zic eu, 7 lei bucata. Poti incerca o nuanta neutra gen roz pal sau cuart, sa vezi de iti place cum se comporta.Acum...numai bine!

| JoAnne9 a răspuns:

Miss Sporty-7 lei.Rimmel London-10/17 lei.OPI e foarte buna dar-50 lei?

| AndreeaAnd a răspuns:

Cele de la Kalos sunt foarte bune, sunt rezistente, se usuca repede si culorile sunt frumoase.

| diamar a răspuns (pentru UnrefillableFeelings):

Mai bine o calitate mai buna si un pret un pic mai ridicat, decat sa-ti distrugi unghiile cu toate tipurile de oja...14 lei nu mi se pare atat de mult avand in vedere ca dintr-un flacon ai o gramada.Sanatatea nu o mai poti cumpara cu 7 lei(diferenta).Si pana la urma, ce cumperi cu 7 lei? O punga de cereale, sau o pereche de ciorapi...Nu stiu de ce atat de revoltata de raspunsul meu.

| BiuL a răspuns:

Farmec, insa nu sunt foarte mult culori, eu zic ca si seventeen e ok si gasesti si nuante mai deosebite si ruby rose, farmasi si miss sporty sunt ok si nu preturi piperate, de avon nu stiu ce sa zic, nu prea sunt fana