| kyjonopsy a întrebat:

In cat timp se poate ingrasa cat de cat vizibil cineva daca tine cond de reteta asta? http://www.dietetik.ro/afla-si-tu-cum-poti-sa-te-ingrasi /1157.htmlFUNDA!

Răspuns Câştigător
| DinaLov3 a răspuns:

Daca ai sub 17 ani nu incerca sa te ingrasi pentru ca cresti in inaltime! Si tinand cont de reteta daca te tii serios de ea in 1-2-3-4 saptamani!

7 răspunsuri:
| kyjonopsy explică (pentru DinaLov3):

Dar ce se intampla daca incerc? parca totusi sunt prea slaba.se intampla ceva rau?

| LineGuide a răspuns (pentru kyjonopsy):

Esti slaba? Ti-ar placea sa fi grasa? Nu cred.

| kyjonopsy explică (pentru LineGuide):

Nu chiar grasa grasa, dar macar acolo sa pun si eu ceva pe mine ca sa nu fiu totusi un schelete.

| DinaLov3 a răspuns (pentru kyjonopsy):

Nu se intampla nimic rau numai ca esti slaba, tu incerci sa e ingrasi si cresti in inaltime! Si te faci ca o nuielusa crede-ma, ti-o spun din propria experienta! App. mersi de fundita!

| LineGuide a răspuns (pentru kyjonopsy):

Add:iisixnika@yahoo.com

| kyjonopsy explică (pentru DinaLov3):

Scuze ca m-am trezit acum, dar cum adica ca o nuielusa?

| DinaLov3 a răspuns (pentru kyjonopsy):

Crede-ma asa sunt si eu.Schelet ambulant.Am fost la un doctor si mi-a spus ca pot sa mananc cat vreau ca nu ma ingras happy Dupa 16-17 ani organismul incepe sa ia in greutate.