| Deiiu26 a întrebat:

In jocul lady popular sunt la nivelul 3 si trebuie sa fac rost de bani. spuneti repede cateva modaletati de a face repede rost de bani. deja am jucat jocuri si am facut rost de cativa dar imi mai trebuie. mersi. funda

Răspuns Câştigător
| Miiiiiiiih a răspuns:

Inceraca sa castigi jocurile si sa te angajezi ca bucatar...happySucces:*

2 răspunsuri:
| Deiiu26 explică:

Sunt deja angajata ca bucatar si am castigat cateva jocuri. alte metode in afara de astea nu sunt?

| Dilavia a răspuns (pentru Deiiu26):

Ba da du-te in oras, apasa pe disco, si jos de tot in dreapta scrie flierteaza!
si apesi pe flierteaza! si iubitul iti da in fiecare zi 50 de dolari si 50 de puncte! asa o sa ai bani. sper ca te-am ajutat!