| coolgeo98 a întrebat:

Inca n am primit un raspuns concret la intrebarea mea de pe TPU si nu stiu e sa fac, deci o sa revin u intrebare mea:
Vreau sa ma fac cu nuantator blonda la varfuri. Din cate stiu eu nuantatorul nu deschide, decat daca te dai cu decolorant ceea ce nu doresc.Cine imi poate recomanda un nuantator pentru nuanta parului meu, DAR BLOND SA FIE?

Aveti un link cu saten-ul pe care il am eu.

FUNDA

http://www.eshop-rapid.ro/......-Microring

Răspuns Câştigător
| GeorgianaIulia a răspuns:

Buna! NU ai cum sa-ti deschizi culoarea parului fara a te decolora.Cu nuantatorul nu o sa faci ABSOLUT nimic. Decolorantul este singura solutie, mai ales ca tu esti si mai inchisa la par. sad iar pentru o luna maxim 2 cat o sa se mai poarte varfurile blonde eu zic ca nu are rost. naturalu e cea mai frumoasa culoare :*

4 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu ma pricep la astea, dar, stiu ca merge cu apa oxigenata.

| coolgeo98 explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ce? cum adica cu apa?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru coolgeo98):

Cu apa oxigenata.Din aia care se pune pe rani si face spume albe.
http://www.tpu.ro/......sau-cum-d/
Asta doar ca sa stii:
Apa (H2O).
Apa oxigenata(H2O2).

| coolgeo98 explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Pai,iti decoloreaza parul si am spus ca nu vreau asta