| DaciaRomania a întrebat:

La ce vârstă ați avut voie de la părinți să începeți să folosiți rimel?

7 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

La cati ani am simtit. Pe la 13 ma dadeam ocazional

| DaciaRomania explică (pentru Miruna333):

Eu de abia la 17!

| wildthing a răspuns:

Pff, e un eveniment important in viata, momentul cand parintii iti dau voie sa incepi sa folosesti rimel? laughing

| Ora788 a răspuns:

Eu la 16

| DaciaRomania explică (pentru wildthing):

Pentru unii da!

| wildthing a răspuns (pentru DaciaRomania):

Trist.

| VENON a răspuns:

Ai putea sa incepi sa il folosești la aproape orice vârstă, chiar și copii foarte mici se mai joacă din când în când cu machiajele mamelor, dar evident când vei vrea să-l folosești zi de zi și nu doar ocazional vei simți diferența. Dar dacă ne gândim bine, in ziua de azi fetele își pun gene "false" și nu mai este necesar rimelul. In concluzie ai putea alege tu când va fi momentul potrivit. Mult succes