| afrodita3333 a întrebat:

La nuanta asta de piele ce culoare de par mi se portiveste? http://img812.imageshack.us/img812/237/photo0230n.jpg

10 răspunsuri:
| Geoops a răspuns:

Hm...
Roscata sau Satena. happy
Dar... Ce culoare au sprancenele tale?

| afrodita3333 explică (pentru Geoops):

Saten destul de inchis.

| Dollicious a răspuns:

Bruneta, roscat inchis sau saten inchis

| doinitza94 a răspuns:

Eu zic ca te-ar prinde bine culoarea ciocolatei, ceva de genul: http://www.google.ro/......tp?/imgres si daca doresti si cu niste suvite mai inchise, sau mai deschise (in dependenta de dorintele si preferintele tale)

| Geoops a răspuns (pentru afrodita3333):

Pai. de obicei, Lumea se vopseste iun functie de sprancene.
Nu poti fi blonda daca aisprancene inchise, s-ar vedea oribilwinking
Daca le ai satene..atunci am nimerit-o bine, Roscata (inchis) sau Satena :*
Apropo.
Dollicious..In nici un caz!
Tu ai vazut ce piele deschisa are?
Numai persoanelor mai inchise la ten le-ar sta bine cu parul Brunet!

| crissa20 a răspuns:

Satena inchis sau chiar bruneta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saten inchis, eventual iti aplici un nuantator roscat pe care il tii doar 5 minute pentru acele radiatii roscate.

| afrodita3333 explică (pentru Geoops):

Sa stii ca in saloane se pot vopsi si sprancenele deci nu conteaza, oricum mersi de ajutor.winking

| Geoops a răspuns (pentru afrodita3333):

Da, asa e, se pot vopsi! Dar eu ma refeream la persoanele care nu fac asta! :-)

| Alissa11 a răspuns:

Foarte bine sta roscat sau brunet mai deschis! fundita?