| anonim_4396 a întrebat:

La o rochie galbena si sandale negre plicul ce culoare trebuie sa fie?

17 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Negru happy Ar fi bine sa il asortezi cu celalalte accesorii(bratara, colier, cercei).
Bafta!

| AncutaFlorina a răspuns:

Negru sau galben

| AxxyAlexandra a răspuns:

De preferat, negru! happy

| qawsed a răspuns:

Depinde de tipul rochiei, si de accesorii, daca rochia mai are putin model sau asa ceva de o alta culoare, iti recomand sa iei si plicul la fel, dar daca nu un plic negru cu un colier cu pietricele negre ar merge perfect.

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Negru.

| gabi13579 a răspuns:

Clar negru doar daca nu mai ai altceva negru in afara de sandale. ar fi dragut daca plicul ar avea o parte foarte mica galbena

| happychat a răspuns:

Negru.ca sa te asortezi.credema vada bine.

| katypyno a răspuns:

albastru spre turcoaz, iar ca sa nu gafezi ar trebui ca si cerceii, colierul(sa fie putin mai lung), bratarile sa fie de aceeasi culoare

| katypyno a răspuns (pentru katypyno):

Plicul tau ar putea sa fie si galben depinde de simetrie si cusatura, iar negru nu cred ca s-ar potrivi decat daca te duci undeva profesional unde nu vrei sa iesi in evidente, cred ca albastru spre turcoaza este ce amai buna alegere mai ales ca se poarta culorile neon, funda?

| katypyno a răspuns (pentru katypyno):

Scuze pentru greseli, m-am grabit

| JamilaGizeh a răspuns:

Daca vrei sa fii originala ia-ti un plic mov.Si puneti niste accesori cu mov, negru.Se poarta!

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Negru happy

| poesia a răspuns (pentru whatevernvm):

Rochia nu prea merge accesorizata e pe un umar si are o funda destul de mare

| whatevernvm a răspuns (pentru poesia):

Atunci pune doar o bratara destul de simpla, chiar si de argint. Oricum la o tinuta de gala(restaurant cred ca mergi, sau nunta) nu merge mai mult de 3 culor, asta e maximul. Si rochia cu pantofii si plicul sunt suficiente, dar o bratara subtire nu da rau la ochi, mai ales daca e argint ca e deja a 3a culoare si nu depaseste contrastul.happy

| Dollicious a răspuns:

De preferat negru

| pynnk a răspuns:

Negru ca si sandalele