| diane_7882 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu numarul de pagini; i numarul reclamelor pe care le contine revista The One pe luna aprilie 2013? Am mare nevoie de aceste informatii! Va rog ajutati-ma! multumesc

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cu paginile sa spunem ca s-ar rezolva.
Dar si numarul reclamelor?
Exagerezi!

| diane_7882 explică (pentru zdrangoi):

Macar numarul paginilor...am nevoie neaparat de aceste detalii pentru licenta sad

| zdrangoi a răspuns (pentru diane_7882):

Cel mai simplu ar fi sa te duci la un chiosc de ziare si sa rogi vanzatorul sa te
lase sa o rasfoiesti cateva minute.

| diane_7882 explică (pentru zdrangoi):

Revista pe luna aprilie nu se mai gaseste de mult... daca ar fi fost asa mi as fi cumparat o happy