| Pixxie00 a întrebat:

Martea asta va fi ziua mea si deja stiu ce cadou o sa imi dea tata, o sa imi dea bani, mai exact 500 lei si vreau idei cu ce imi pot cumpara de la mall (Bucuresti). sunt fata si am 13 ani, stilul meu e mai elegant ca sa spun asa, adica feminin, vreau sa aflu niste oferte prin mall vitan sau sun plaza sau baneasa shoping city (acolo merg cel mai des dintre mall-uri). Sau parfumuri noi pe la sephora (imi plac parfumurile cu miros dulce). Mai vreau sa stiu si de unde pot cumpara monster energy drink.
Fundaaaaa

11 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Un encefal, daca ai gasi, ar fi ideal pentru tine.

| AmanoYuno a răspuns (pentru xBya):

De acordhappydar de monster stiu ca mai e in ganguripe bulevardul unirii cum mergi spre casa poporului si daca as fii in locul tau mi-as lua o posetuta micuta de piele simpaticabatting eyelashes

| Elena97M a răspuns:

Ai bani si desi nu stii ce sa cumperi cu ei trebuie neaparat sa ii cheltui. De ce nu ii strangi?
A fi economic inseamna mult.

| darnme a răspuns (pentru xBya):

laughing)) mai bine nu o puteam spune nici eu!

| R0011 a răspuns:

Iti poti cumpara atatea chestii, si ne intrebi pe noi ce? Iti cumperi ce vrei si ce iti place. Mergi pe la mall, frecventeaza toate magazinele si ce iti place cumperi. Doamne daca mi.ar da mie tata 500 lei.oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| xBya a răspuns (pentru Pixxie00):

Al meu e in perfecta stare, merge ca uns, nu am probleme cu el. Stiu ca prospetimea si agilitatea lui te face sa crezi ca a fost inlocuit, dar crede`ma ca e al meu din nastere.

| h3r a răspuns:

Omaga.
500 de lei, ori a zis la misto sa scape de tine, ori omu' e afacerist.
Nici la 18 ani nu mi-a dat 500 de lei, norocoaso.

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru Pixxie00):

Atunci fain!
Cumpara-ti un telefon nou sau haine sau sau sau... iti cumperi ceva de folos si pui restul deoparte.

| Love_Alex_1995_590A a răspuns:

Eu mi-aș lua haine și cosmetice mai ales când știu ca am magazinul sephora la îndemână... Și poate și ceva de la inglot.