| anonim_4396 a întrebat:

Merge sa ma imbrac de haloween in colanti, pantofi si o bluza decupata la spate?

80 răspunsuri:
| TiggerO a răspuns:

Da. Parca farmecu Halloween este sa te si imbraci intr-un monstru.

| SkyIsMyLimit a răspuns:

1-nu vad in ce te deghizezi
2.de ce ai pus intrebarea asta la "cauze nobile"? care... dupa cate observ nici macar nu este prea utilizata
3.merge..cred si asa
4.Halloween-ul e pentru speriat..nu cred ca vei speria pe nimeni asa
5. mai bine faci nste fantome din hartie, lilieci
6.nu vad de ce nu-ti pui un cearsaf cu doua gauri pentru ochi-ar fi mai inventiv laughing(Sorry, nu m-am putut abtine..adica imbraca-te cum vrei..totusi e un fel de sarbatoare a imaginatiei)
8. daca nu preferi monstri.n-ai o rochie si zici ca esti printesa..ca la 5 anisori? Sau Alice din tara minunilor!

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Sigur ca merge! Doar ca trebuia sa pui intrebarea la beauty si fashion! Pa

| EnacheLuca1997 a răspuns:

Cred ca ar fi super, dupa cum imi imaginez eu!

| anca29 a răspuns:

Ce cauza nobila sublima! O_o

| heriCafe a răspuns (pentru SkyIsMyLimit):

Stai weee ca am lesinat de ras, Dreptatelaughing.

| Debbyyi a răspuns:

Da merge dar ar mai trebui sa iti pui o masa si e foarte ok

| Natyyyyy a răspuns:

Da,dar totusi ce te faci? Pisica?

| hmfkdhdfhufgfgh a răspuns:

Ce cauta la cauze nobilelaughing

| DenyTPU a răspuns:

Colanti da dar foarte negrii! Bluza decupata cu siguranta :* Dar ar trebui sa iti pui niste pantofi negri cu dungi albe din piele macheata evident! Si o masca sau ceva pe cap cumparat special de haloween. Iti va sta superb!

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Noooooooooo,scuze da nu stiu ce e fate in :vampir,varcolat, dracusor, monstri, fantome, gladiatori etc.

| τττ a răspuns:

Si asta e cauza nobila? Pana la urma, nu mai putem noi happy si in ce te costumezi, in femeia-dovleac? rolling on the floor

| DariusAndi a răspuns:

Da.Si sa fi infricosator! Baauuuu!

| alexjucu a răspuns:

Nu as zice sa te imbraci in De ex: sub zero

| Ho1 a răspuns:

:jester:

| Szabo_Cristian_1997 a răspuns:

Puneti un prezervativ p cap si o sa arati superb (CREDEMA!)

| Teodor_Scinte_1998 a răspuns (pentru anca29):

True Story! laughing

| MapetZ a răspuns:

Gigi de ce ai pus la Cauze Nobile?

| AnimatedSignature a răspuns:

Ce cauta asta la cauze nobile?!

| BigBos a răspuns:

1. De ce ai pus intrebarea la categoria,, Cauze nobile,,? Nu este foarte vizitata.
2. De Halloween ar trebui sa ne imbracam in monstrii, pentru a speria lumea.
3. Poti sa te imbraci asa la o inmormantare, dar nu de Halloween.

| ItachiUchiha a răspuns:

Da ar merge numa vreau sa-ti dau un sfat pentru tinutele de hallowen, imbracate in negru negrul sperie pe toata lumea.

| BloodPrison a răspuns:

Da

| DesireMaria a răspuns:

Nu iti trebuie ceva mai original pentru a te face vazuta de lume!

| msweety a răspuns:

De ce ai pus intrebarea la aceasta categorie?
da si merge daca este la o petrecere in care nu toata lumea e deghizata

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Trebuie sa te deghizezi intr-un monstru

| beyondbirthday a răspuns:

E o cauza nobila pentru ca e foarte important cu ce te imbraci, sa nu arati ca un castravete.
Da, merge, o sa arati ca si Cat Woman. Mai puneti si o masca si esti gata!happy

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Merge

| daNN2000 a răspuns:

Merge. Dar nu vad ce caut la cauze nobile?

| dianainsta01 a răspuns:

Da, aceasta tinuta suna destul de bine... Dar fiind Haloween, cred ca ar trebui sa-ti iei si o masca sau ceva happy

| AngelxPXuxu a răspuns:

Faina cauza nobilahappy