| anonim_4396 a întrebat:

Merge sa ma imbrac de haloween in colanti, pantofi si o bluza decupata la spate?

80 răspunsuri:
| hmfkdhdfhufgfgh a răspuns:

Ce cauta la cauze nobilelaughing

| georgiana1316 a răspuns:

Da

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

De ce aceasta intrebare este pusa la cauze nobile? Off...

| raulXXX a răspuns:

Da

| abNb a răspuns:

Da merge

| SkyIsMyLimit a răspuns:

1-nu vad in ce te deghizezi
2.de ce ai pus intrebarea asta la "cauze nobile"? care... dupa cate observ nici macar nu este prea utilizata
3.merge..cred si asa
4.Halloween-ul e pentru speriat..nu cred ca vei speria pe nimeni asa
5. mai bine faci nste fantome din hartie, lilieci
6.nu vad de ce nu-ti pui un cearsaf cu doua gauri pentru ochi-ar fi mai inventiv laughing(Sorry, nu m-am putut abtine..adica imbraca-te cum vrei..totusi e un fel de sarbatoare a imaginatiei)
8. daca nu preferi monstri.n-ai o rochie si zici ca esti printesa..ca la 5 anisori? Sau Alice din tara minunilor!

| heriCafe a răspuns (pentru SkyIsMyLimit):

Stai weee ca am lesinat de ras, Dreptatelaughing.

| anonim_4396 explică (pentru SkyIsMyLimit):

Nu zice nicaieri cu Halloween`ul e pentru. speriat. Poti sa te imbraci in orice, merge chiar si sa fii printesa, ca la 5 ani. happy Oricum, nu vezi prea multe costume care sa te sperie, cel putin eu nu am vazut.

| SkyIsMyLimit a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci ca m-ai adus iarasi la aceasta intrebare la care am raspuns acum ceva timp pentru ca am observat ca un neinspirat mi-a copiat raspunsul si l-a postat! Si ..totusi daca tu vei cauta pe Wikipedia vei vedea ca are origini cu speriat..cu Jack O Lantern. povesti cu vampiri..etc

| Strumpfi a răspuns (pentru SkyIsMyLimit):

Hehe.Buna asta!rolling on the floor)
Ce cauza nobila!straight face

| PySy12345 a răspuns (pentru SkyIsMyLimit):

laughing) Penal raspunsul laughing)

| AndreiBolos a răspuns:

Da!

| psawyer a răspuns:

Sigur si in + fa-ti un machiaj genu ochi foarte negrii. Bafta :*

| AlexandraAlexutsa a răspuns:

Nu prea merge...

| DariusAndi a răspuns:

Da.Si sa fi infricosator! Baauuuu!

| msweety a răspuns:

De ce ai pus intrebarea la aceasta categorie?
da si merge daca este la o petrecere in care nu toata lumea e deghizata

| Natyyyyy a răspuns:

Da,dar totusi ce te faci? Pisica?

| DesireMaria a răspuns:

Nu iti trebuie ceva mai original pentru a te face vazuta de lume!

| GreenHouseEnquieries a răspuns:

Nu prea merge pentru ca haloween-ul este facut pentru alungarea spiritelor rele dar oamenii au inteles gresit... eu de haloween m-am costumat intr-un mosulica

| d4ea a răspuns:

Si ce-ar fi iesit?

| prrocuror a răspuns:

Deci costumul pe care il afisezi vreis a pari o curva? da este un costum original.dar nu-s e potriveste cu sarbatoarea in sine.

| TiggerO a răspuns:

Da. Parca farmecu Halloween este sa te si imbraci intr-un monstru.

| PISIPISI14 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Hackz0r a răspuns:

Foarte nobilă cauza.

| DragosM8 a răspuns:

Da si iti pui in cap 1 dovleac rolling on the floor

| Ely3 a răspuns:

Da. Este o idee minunata. Si ai putea sa te desenezi pe fata ( pisica sau ceva de genul )

| BatManPS a răspuns:

Farmecu Halloween este sa te deghizezi in monstru

| daNN2000 a răspuns:

Merge. Dar nu vad ce caut la cauze nobile?

| Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Ideea halloween-ului era sa te transformi intr-un monstru sau ceva de genul asta.dar, cum vrei tu

| Cristiano007 a răspuns:

Poti sa te imbraci asa si la halowen si la balul bobocilor daca esti in program. funda?

| BoBoRooBo a răspuns:

Fa cum vrei, imbracate cum vrei dar nu cred ca vei speria pe nimeni asa Bafta!

| Monica321 a răspuns:

Da, dar bluza trebuie sa fie neagra, asa vei da impresia ca esti o pisica! Nu uita de mustati! Funda?

| alexjucu a răspuns:

Nu as zice sa te imbraci in De ex: sub zero

| xRRRainbow a răspuns:

Da... merge.thinking

| Debbyyi a răspuns:

Da merge dar ar mai trebui sa iti pui o masa si e foarte ok