| YourTreachery a întrebat:

Mi-am taiat o pereche de manusi de iarna la degete pe jumatate ca sa fie mai cool.Sunt din material de ciorapi.Dar cand am taiat am vazut ca acolo matetialul de intoarce si arata urat. Daca as incerca sa indrept cu calcatorul mi-ar iesi mai rau, ca o garoafa.Ce as putea sa ii fac sa stea drept?

3 răspunsuri:
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Ai putea sa renunti la asa ceva.Moda asta era valabila acum cativa ani.

| YourTreachery explică (pentru idontgiveafuck2344):

Si ce? Daca mie imi place nu renunt!

| AnneMarii20022 a răspuns:

Nu face asta, deja sunt distruse. Eu zic sa mergi intr-un magazin fashion si sa iti cumperi mai mult de 10-15 lei nu dai pe ele, asta daca vrei sa fie super cool...