| GentleBorn a întrebat:

Neata, TPU! Se apropie banchetul si as vrea sa va aud opiniile (mai ales cele din partea fetelor) in legatura cu urmatorul costum pe care mi l-am cumparat:

http://www.zara.com/ro/en/man/suits/black-suit-c358052p1 768501.html

Este bine ca mi-am cumparat intreg costumul (cu cravata)?! Sau ar fi trebuit sa-mi cumpar un papion (personal, papioanele mi se par prea copilaresti)? Mentionez ca sunt un baiat bine facut si destul de inalt (1.81m).

Si in legatura de parfum; ce parere aveti despre One Million by Paco Rabanne?

http://www.pacorabanne.com/million/1-million/eau-de-toil ette

Multumesc anticipat! :D

6 răspunsuri:
| anamaria2200 a răspuns:

E binee; D cel putin 1 million este preferatul meu la baieti

| ovidiu2295 a răspuns:

Ai sa fii o bomba sexi happy

| Ambrienda a răspuns:

Costumul e foarte frumos si elegant, cred ca ti s-ar potrivi happy P.S Poti sa pui papion, cravata te-ar face sa arati mult prea face maturwinking

| GentleBorn explică (pentru Ambrienda):

Poate. dar am auzit ca papioanele s-au demodat din 2012 si te fac sa arati plictisitor. Dupa cate am intles, papioanele se mai poarta doar la teatru, spectacol, gala de premii etc. Mersi pentru sfat oricum :*

| Ambrienda a răspuns (pentru GentleBorn):

Din cate stiu, au revenit la moda happy oricum, este algerea ta :*