| anonim_4396 a întrebat:

O colega de-a mea, a primit un sampon Schauma si a zis ca dupa ce l-a folosit, si s-a uscat parul i-a stat foarte cret si a avut niste bucle foarte frumoase. Ce fel de sampon era acela?

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Cred ca asta e ca l-am folosit si eu si mi-a facut niste bucle superbe...bine conteaza si cum ai parul k al meu e deja un pic ondulat dar sper sa te ajute si sa-ti iasa cum vrei: http://www.google.ro/......tp?/imgres

4 răspunsuri:
| Pearl01 a răspuns:

Pai avand in vedere ca prietena ta l-a folosit si stie exact ce sampon era, pe ea trebuie s-o intrebi.

| Kikoo a răspuns:

Acel sampon Schauma era un samopn Schaumawinking. sper ca te-am ajutat laughing

| Deni0919 a răspuns (pentru Pearl01):

Nu mai stie ca i s-a terminat samponul si l-a aruncat laughing